Franke Maris MRX 211 İnox Tezgaha sıfır / Tezgah Üstü Paslanmaz Çelik Evye
27.821,63TL (KDV DAHİL)
32.889,93TL
-15%
Görüntülenme 4278
Ürün Açıklaması
| Kabin Ölçüsü | 600.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Uzunluk | 1,000.00 mm |
| Genişlik | 510.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 180.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 435.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 435.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 987.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 497.00 mm |
Döner başlı sifon kumandası
Tezgaha Sıfır Montaj
Tezgahüstü Montaj
AISI 304
Opposite
Waste Outlet Semi-Integrated

Benzer Ürünler
Franke Neptun NET 651 Mikrodekorlu Tezgah Üstü 1.5 Gözlü Sağ Damlalıklı Çelik Evye
23.616,03TL 27.918,19TL
QUARSTONE LUSTER 6S Tezgah Üstü 1.5 Gözlü Beyaz G..
7.315,17TL
9.143,96TL
Blanco 700 U Level Tezgah Altı 1.5 Gozlu Alu Meta..
47.418,77TL
73.313,69TL
Blanco 700 U Level Tezgah Altı 1.5 Gozlu Antrasit..
47.418,77TL
73.313,69TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Sağl ..
47.690,35TL
114.014,30TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Sol D..
47.690,35TL
114.014,30TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Soll ..
47.690,35TL
114.014,30TL

