Franke Planar PPX 211 TL İnox Tezgaha Sıfır / Tezgah Üstü sol Damlalıklı Paslanmaz Çelik Evye
24.293,31TL (KDV DAHİL)
30.880,49TL
-21%
Görüntülenme 4599
Ürün Açıklaması
| Kabin Ölçüsü | 600.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2" |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Uzunluk | 1,000.00 mm |
| Genişlik | 512.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 200.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 410.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 470.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 980.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 492.00 mm |
Width 60 cm
Çöp Öğütücüsü takılabilir
Opsiyonel Sıvı Sabunluk
Döner başlı sifon kumandası
Edge profile slim
AISI 304
Flushmount
Tezgah üstü Montaj
Opposite
Siphon included
Waste outlet 3.5_3
Fragranite anti-UV
Integrated Overflow
Easy Clean Surface
Cabinet 60 cm

Benzer Ürünler
Franke Planar PPX 211 TL İnox Tezgaha Sıfır / Tezgah Üstü Sağ Damlalıklı Çelik Evye
24.293,31TL 30.880,49TL
QUARSTONE LUSTER 6S Tezgah Üstü 1.5 Gözlü Beyaz G..
7.315,17TL
9.143,96TL
Blanco 700 U Level Tezgah Altı 1.5 Gozlu Alu Meta..
47.418,77TL
73.313,69TL
Blanco 700 U Level Tezgah Altı 1.5 Gozlu Antrasit..
47.418,77TL
73.313,69TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Sağl ..
47.690,35TL
114.014,30TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Sol D..
47.690,35TL
114.014,30TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Soll ..
47.690,35TL
114.014,30TL

