Franke Galassia GAX 621 İnox 2 Gözlü Tezgah Üstü Sol Damlalıklı Çelik Evye
18.634,02TL (KDV DAHİL)
22.028,60TL
-15%
Görüntülenme 4958
Ürün Açıklaması
| Kabin Ölçüsü | 900.00 mm |
| Gider Genişliği | 3 1/2'' |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Damlalık Yönü | Sağ Damlalıklı |
| Küçük hazne konumu | Sağ |
| Uzunluk | 1,160.00 mm |
| Genişlik | 500.00 mm |
| Büyük Hazne Derinliği | 205.00 mm |
| Büyük Hazne Genişliği | 400.00 mm |
| Büyük Hazne Uzunluğu | 450.00 mm |
| Tezgah Kesim Uzunluğu | 1,140.00 mm |
| Tezgah Kesim Genişliği | 480.00 mm |
| Küçük Hazne Uzunluğu | 300.00 mm |
| Küçük Hazne Derinliği | 185.00 mm |
Çöp Öğütücüsü takılabilir
Opsiyonel sifon kumandası takılabilir
Opsiyonel Sıvı Sabunluk
Opsiyonel pop up sifon kullanılabilir
Sink D/S
Edge profile slim
AISI 304
Opposite

Benzer Ürünler
QUARSTONE LUSTER 6S Tezgah Üstü 1.5 Gözlü Beyaz G..
7.315,17TL
9.143,96TL
Blanco 700 U Level Tezgah Altı 1.5 Gozlu Alu Meta..
47.418,77TL
73.313,69TL
Blanco 700 U Level Tezgah Altı 1.5 Gozlu Antrasit..
47.418,77TL
73.313,69TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Sağl ..
47.690,35TL
114.014,30TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Sol D..
47.690,35TL
114.014,30TL
Blanco Axia ııı 6 S Antrasit Silgranit Eviye Soll ..
47.690,35TL
114.014,30TL

